Project Manager | Multidisciplinaire Bouwprojecten

Brussel en Merelbeke - VK Architects & Engineers
Toegevoegd op 22 februari 2019

VK Architects & Engineers is actief in Healthcare Design en Building Engineering. VK heeft vestigingen in Brussel, Charleroi, Merelbeke, Roeselare, Ho Chi Minh (Vietnam) en Hanoi (Vietnam).

Architecten, overheden, vastgoedontwikkelaars en industriële klanten doen beroep op VK voor engineering van gebouwen, industriële faciliteiten en openbare ruimte. Onze afdelingen stabiliteit, speciale technieken en infrastructuur zijn vertrouwd met de nieuwste technologieën.

Als kennisbedrijf voorziet VK een centrale rol voor Advanced Engineering. Advanced Engineering verzamelt al onze topexperten en bewaakt en versterkt continu de innovatieve kracht en technische kwaliteit van VK’s dienstverlening. Daar worden niet alleen onze projecten en onze klanten beter van, maar ook onze medewerkers, die hier altijd kunnen op terugvallen en zo hun kennis verder kunnen uitbouwen en delen.
We denken hierbij niet enkel aan akoestiek en fire safety engineering, maar bieden ook expertise aan op vlak van façade engineering, duurzaamheid (Breeam, Leed, GRO, …) en circulaire economie.

We wensen ons team voor het marktsegment Building Engineering in Merelbeke te versterken met een (m/v):

PROJECT MANAGER | MULTIDISCIPLINAIRE BOUWPROJECTEN

Je functie  
Als manager van het projectteam ben je in eerste instantie een frontoffice persoon, en ben je zowel extern als intern het aanspreekpunt voor je projecten, die zich situeren in het marktsegment Building Engineering, dit over alle disciplines (stabiliteit, speciale technieken, akoestiek, … ) heen.

Je verantwoordelijkheden situeren zich op de volgende vlakken :

 • Je bent de vertegenwoordiger van VK bij zowel de klant als de architect, alsook de andere betrokken partijen.  Hierbij acteer je projectoverschrijdend en bouw je met elkeen een duurzame relatie op.
 • In de precontractfase maak je de offerte op, dit in nauw overleg met de directie.
 • Je ziet er op toe dat het project gerealiseerd wordt binnen het voorziene budget, de vooropgestelde planning en de kwaliteitsnormen, zoals contractueel overeengekomen met de klant. M.a.w. je staat in voor de totale klanttevredenheid.
 • Je stuurt intern een projectteam aan bestaande uit project ingenieurs van de betrokken disciplines.
 • Je weet je mannetje/vrouwtje te staan over de grote lijnen van het project, en anticipeert wanneer er dient te worden geschakeld naar de technische experten van elke discipline.
 • Als project manager ben je verantwoordelijk voor de profit & loss van je projecten, hetgeen betekent dat je tijdig en duidelijk binnen je team communiceert over de verwachte deliverables, de beschikbare tijd en bijhorende kosten.
 • Je traceert commerciële opportuniteiten en weet die om te zetten in duurzame klantenrelaties.
 • Je bent een VK-ambassadeur, t.t.z. in je handelen en door je attitude bepaal je in grote mate de perceptie van VK bij de klant en de andere betrokken partijen.

Je profiel

 • Je bent van opleiding (ir.-)architect, burgerlijk ingenieur of industrieel ingenieur, in een richting relevant voor de bouwsector.
 • Je hebt minimum 5 jaar relevante ervaring, opgedaan als (multi-disciplinair) project manager in de bouwsector bij voorkeur in een studiebureau. Je hebt affiniteit met concepten, zowel op vlak van structuren als op vlak van gebouwentechnieken.
 • Je bent integer, loyaal, nauwkeurig, resultaatgericht, kwaliteitgericht en bovenal klantgericht.
 • Je bezit communicatieve vaardigheden (gesproken en geschreven) en overtuigingskracht.
 • Je bezit een natuurlijk talent voor organisatie en zowel een motivator als een steun voor je projectteam
 • Je bent Nederlandstalig. Kennis Frans en/of Engels is een sterke meerwaarde.

Ons aanbod
VK Architects & Engineers biedt je, naast een aantrekkelijk remuneratiepakket, een stabiele betrekking in een internationaal georiënteerd bedrijf in volle expansie, met een duidelijke langetermijnvisie en permanente aandacht voor innovatie en duurzaamheid, maar bovenal voor de vorming & ontwikkeling en het welzijn van zijn medewerkers.  Je werkt mee – als lid van een gepassioneerd team - aan tal van interessante, veelzijdige en ambitieuze projecten met een blijvende uitstraling, en dit in binnen- en buitenland.
Meer informatie en realisaties vind je op www.vkgroup.be.

Bel Mevr. Martine Decock op 0474 99 63 15 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . 
Je reactie wordt snel en vertrouwelijk behandeld.
 

Ready to design?

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Waar? Brussel en Merelbeke
Bedrijf VK Architects & Engineers
Contact Martine Decock
Email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Telefoon 051 26 20 26
Categorie Building Engineering, project management

Korte vragenlijst