Designer Infrastructure

Gent - VK Architects & Engineers
Toegevoegd op 22 februari 2019

VK Architects & Engineers is actief in Healthcare Design en Building Engineering. VK heeft vestigingen in Brussel, Charleroi, Merelbeke, Roeselare, Ho Chi Minh (Vietnam) en Hanoi (Vietnam).

Architecten, vastgoedontwikkelaars, industriële klanten en overheden doen beroep op VK voor engineering van gebouwen, industriële faciliteiten en openbare ruimte. Onze afdelingen speciale technieken, stabiliteit en infrastructuur zijn vertrouwd met de nieuwste technologieën.
VK waakt de hele projectduur lang over de visie en het concept van het project vanuit een integrale aanpak. Landschapsarchitecten, stedenbouwkundigen en ingenieurs werken als één complementair team. Zo worden alle aspecten van de landschapsarchitectuur, wegenbouw, stedenbouw, waterbeheer, afkoppeling, civiele technieken … geïntegreerd verwerkt. Deze werkmethode is gestoeld op een jarenlange ervaring met uiteenlopende infrastructuurprojecten, zowel openbare werken als opdrachten voor private organisaties en instellingen.


Getuige daarvan enkele gelauwerde projecten: herontwikkeling centrum Charleroi, het NATO-hoofdkwartier in Brussel, sorteercentrum Bpost Brussel X, Sint-Pietersplein Gent, dorpskern Gijzelbrechtegem, grote markt Mortsel, ZNA Antwerpen, Nivelles Shopping Center, Delhaize Ninove, UP-site Brussel, … .

We wensen ons team te Merelbeke (vlakbij Gent) te versterken met een enthousiaste (m/v):

DESIGNER INFRASTRUCTURE (NL) – Civil 3D & Autocad

Je functie

 • Als ontwerper overleg je met architecten, ingenieurs en projectmanagers om diverse projecten 2D & 3D technisch in te vullen, van visueel concept tot fase detailplan, klaar voor uitvoering op de werf.
 • Je standplaats is ons kantoor Merelbeke waar tevens wekelijks operationeel overleg plaats vindt. Aanwezigheid op overlegmomenten in onze kantoren Roeselare en Anderlecht kan af en toe vereist zijn.
 • Je werkzaamheden situeren zich zowel op de private als op de openbare markt in het ontwerpen van infrastructuur op maat van de klant, vooral met focus op wegen, riolering, buitenaanleg, materialisaties, waterbeheer, leidingen en groen.
 • Je denkt actief mee in het ontwerpproces, consulteert ontwerprichtlijnen, bepaalt hoeveelheden, selecteert posten voor opmaak van meetstaten en bestekken, en levert op termijn assistentie bij werfopvolging.
 • Je werk vlot zowel zelfstandig als in teamverband. Je speelt elegant in op veranderingen en bent flexibel om wijzigingen zo rendabel mogelijk door te voeren. Je neemt initiatief ter optimalisatie van onze processen en standaarden.
 • Via VK Academy krijg je de mogelijkheid om je kennis verder uit te bouwen. Hierdoor draag je bij tot het verhogen van het innovatievermorgen en het versterken van het kwaliteitsimago van VK.

Je profiel

 • Diploma landschapsarchitect, assistent-architect, bachelor of master bouwkunde of gelijkaardig.
 • Voldoende technisch inzicht, nauwgezette aanpak, voldoende stressbestendig.
 • Goeie team spirit, communicatief, leergierig en kwaliteitsgericht.
 • Nederlandstalig. Kennis Frans en/of Engels is een meerwaarde.
 • PC-vaardig, sterke affectie met Autocad tekenen is een minimumeis. Kennis van Civil 3D of bereidheid om je snel in te werken is een must gezien dit de basis is voor alle 3D- en BIM-ontwerpen.

Ons aanbod
VK Architects & Engineers biedt je, naast een aantrekkelijk remuneratiepakket, een stabiele betrekking in een internationaal georiënteerd bedrijf in volle expansie, met een duidelijke langetermijnvisie en permanente aandacht voor innovatie en duurzaamheid, maar bovenal voor de vorming & ontwikkeling en het welzijn van zijn medewerkers. Je werkt mee – als lid van een gepassioneerd team - aan tal van interessante, grootschalige projecten in binnen- en buitenland.
Meer informatie en realisaties vind je op www.vkgroup.be .

Ben je geïnteresseerd en kijk je met een open geest naar de wereld?
Bel Mevr. Martine Decock op 0474 99 63 15 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We ontvangen ook graag spontaan je cv.
Je reactie wordt snel en vertrouwelijk behandeld.

Ready to design?

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Waar? Gent
Bedrijf VK Architects & Engineers
Contact Martine Decock
Email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Telefoon 051 26 20 38
Categorie Infrastructure/design

Korte vragenlijst