Project Manager Gebouwprojecten

Gent/Brussel - VK Architects & Engineers
Toegevoegd op 06 mei 2021
Functieomschrijving

We wensen ons team te Gent en Brussel te versterken met een (m/v):

PROJECT MANAGER GEBOUWPROJECTEN

Ben jij net zoals wij gepassioneerd door uitdagende bouwprojecten? Wil jij mee het verschil maken en samen met de andere bouwpartners de lijnen uitzetten en zo mee bijdragen aan het welslagen van een project? Dan hebben wij voor jou de ideale job.

Als projectmanager ben je onze frontoffice persoon, het aanspreekpunt zowel extern als intern en dit in alle fasen van een bouwproject.

Deze projecten kunnen zowel mono- als multidisciplinair zijn (stabiliteit, speciale technieken, akoestiek, … ), afhankelijk van je ambities, ervaring en affiniteit. Maar er is meer. Bij VK mag je inzetten op die dingen waar je goed in bent en waar jouw energie aanstekelijk werkt naar het volledige projectteam. Dit kan dan zowel als project manager pur sang zijn als in combinatie met engineering-activiteiten in functie van je achtergrond en verlangens.

Je functie

 • Met brio vertegenwoordig je VK ten aanzien van de externe projectteamleden (klant, architect, …). De duurzame relaties die je daarbij opbouwt zijn onze trots en garantie op een veelbelovende toekomst voor jezelf en voor VK.
 • Als project manager sta je aan de wieg van elk project, en dit al vanaf offertefase.
 • De vertrouwensrelaties die je vervolgens gaandeweg in je projecten opbouwt met de externe partners koester je, waarbij je met een natuurlijke flair randvoorwaarden inzake budget, planning en kwaliteit omarmt en uitdraagt.
 • Gedreven coördineer je je projectteam met project ingenieurs uit alle betrokken disciplines. In functie van je eigen ervaring en affiniteit kan je daarbij ook zelf engineeringtaken uitvoeren. En je voelt perfect aan wanneer er best wordt geschakeld naar de technische experten van elke discipline.
 • Je bewaakt en beheert de profit & loss van je projecten, hetgeen betekent dat je tijdig en duidelijk binnen je team communiceert over de verwachte deliverables, de beschikbare tijd en bijhorend budget.
 • Je betrokkenheid en commitment inspireren je teamgenoten en leiden tot een gezamenlijke trots omtrent de gerealiseerde projecten. En onze klanten en partners kijken dan al uit naar een volgende samenwerking met jou.
 • Gebeten om onze VK-ambassador te zijn, laat het ons weten. Wij wachten met ongeduld op jouw talent om ons team te versterken.
Profiel
 • Je bent van opleiding burgerlijk ingenieur, burgerlijk ingenieur – architect, industrieel ingenieur, architect of gelijkwaardig door ervaring.
 • Je hebt een ruime relevante ervaring, opgedaan als project ingenieur, projectleider of project manager in de bouwsector.
 • Je bent integer, loyaal, nauwkeurig, resultaatgericht, kwaliteitsgericht en bovenal klantgericht.
 • Je bezit communicatieve vaardigheden (gesproken en geschreven) en overtuigingskracht.
 • Je bezit een natuurlijk talent voor organisatie en bent zowel een motivator als een steun voor je projectteam.
 • Je bent Nederlandstalig. Kennis Frans en/of Engels is een sterke meerwaarde.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Waar? Gent/Brussel
Bedrijf VK Architects & Engineers
Contact Martine Decock
Email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Categorie Project Management

Korte vragenlijsten