Project manager Industrial buildings

Brussels/Ghent/Roeselare - VK Architects & Engineers
Toegevoegd op 06 mei 2021
Functieomschrijving

We wensen ons team te versterken met een (m/v):

PROJECT MANAGER | Industrial buildings

Ben jij net zoals wij gepassioneerd door uitdagende bouwprojecten? Wil jij mee het verschil maken en samen met het ontwerpteam de lijnen uitzetten en zo mee bijdragen aan het welslagen van een project? Dan hebben wij voor jou de ideale job. Als projectmanager ben je onze frontoffice persoon, het aanspreekpunt zowel extern als intern en dit in alle fasen van een bouwproject.

Deze projecten, die zich situeren in het marktsegment Industrie, kunnen zowel mono- als multidisciplinair zijn (architectuur, stabiliteit, speciale technieken, duurzaamheid … ), afhankelijk van je ambities, ervaring en affiniteit. Maar er is meer. Bij VK mag je inzetten op die dingen waar je goed in bent en waar jouw energie aanstekelijk werkt naar het volledige projectteam. Dit kan dan zowel als project manager pur sang zijn als in combinatie met architectuur -, ontwerp- of engineering-activiteiten in functie van je achtergrond en verlangens.

Je functie

 • Met brio vertegenwoordig je VK ten aanzien van de klant. De duurzame relaties die je daarbij opbouwt zijn onze trots en garantie op een veelbelovende toekomst voor jezelf en voor VK.
 • Als project manager sta je aan de wieg van elk ontwerp, en dit al vanaf offertefase.
 • De vertrouwensrelaties die je vervolgens gaandeweg in je projecten opbouwt met de bouwheer en externe partners koester je, waarbij je met een natuurlijke flair randvoorwaarden inzake budget, planning en kwaliteit omarmt en uitdraagt.
 • Gedreven coördineer je je projectteam met project architecten en -ingenieurs uit alle betrokken disciplines. In functie van je eigen ervaring en affiniteit kan je daarbij ook zelf ontwerp- en/of engineeringtaken uitvoeren. En je voelt perfect aan wanneer er best wordt geschakeld naar de technische experten van elke discipline.
 • Je bewaakt en beheert de profit & loss van je projecten, hetgeen betekent dat je tijdig en duidelijk binnen je team communiceert over de verwachte deliverables, de beschikbare tijd en bijhorend budget.
 • Je betrokkenheid en commitment inspireren je teamgenoten en leiden tot een gezamenlijke trots omtrent de gerealiseerde projecten. Onze klanten kijken dan al uit naar een volgende samenwerking met jou.
 • Gebeten om onze VK-ambassador te zijn, laat het ons weten. Wij wachten met ongeduld op jouw talent om ons team te versterken.
 • Via VK Academy krijg je de mogelijkheid om je kennis verder uit te bouwen, te versterken en te delen. Hierdoor draag je bij tot het verhogen van het innovatievermogen en het versterken van het kwaliteitsimago van VK.
Profiel
 • Je bent van opleiding burgerlijk ingenieur, burgerlijk ingenieur – architect, industrieel ingenieur, architect of gelijkwaardig door ervaring.
 • Je hebt een ruime relevante ervaring, opgedaan als project ingenieur, projectleider of project manager in de bouwsector.
 • Affiniteit met (industriële) architectuur en/of doorgedreven technische kennis binnen een discipline (speciale technieken, stabiliteit,…) is een pluspunt.
 • Je bent integer, loyaal, nauwkeurig, resultaatgericht, kwaliteitsgericht en bovenal klantgericht.
 • Je bezit communicatieve vaardigheden (gesproken en geschreven) en overtuigingskracht.
 • Je bezit een natuurlijk talent voor organisatie en bent zowel een motivator als een steun voor je projectteam.
 • Je bent bij voorkeur tweetalig (Nederlands- en Franstalig), kennis van het Engels is een sterke meerwaarde.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Waar? Brussels/Ghent/Roeselare
Bedrijf VK Architects & Engineers
Contact Martine Decock
Email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Categorie Project Management/Building Engineering/Industry

Korte vragenlijsten