Administratief medewerker(ster)

zaventem - Nathan Systems ncv
Toegevoegd op 04 april 2022

Administratief Medewerker

 

Wil jij graag bijdragen aan een betere toekomst voor jezelf, maar ook voor een moderne samenleving?

 

Wij zijn op zoek naar een servicegerichte administratief medewerker die ons kantoor in België uitstekend weet te ondersteunen. Je bent wendbaar, denkt in oplossingen en neemt waar nodig initiatief. Als administratief medewerker ben je breed inzetbaar, zeer punctueel en nauwkeuring in de uitvoering van jouw werkzaamheden. Je past goed in onze dynamische, snelgroeiende organisatie met een open en informele cultuur.

 

Dit bieden wij:

 • Ruimte om jezelf te ontwikkelen
 • Je komt te werken in een snel groeiende organisatie waar duurzaamheid voorop staat
 • Werken in een ambitieus team, Ons België team bestaat uit 10 enthousiaste collega’s
 • Een marktconform salaris met groeimogelijkheden
 • Open en informele cultuur

 

Dit ben jij:

 • Je beschikt over MBO werk- en denkniveau
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Franse taal in woord en geschrift
 • Je bent minimaal 32 uur per week beschikbaar
 • Je hebt aantoonbaar affiniteit met administratief werk
 • Uitstekende beheersing van MS Office

 

Jouw taken:

 • Debiteurenbeheer
 • Het plaatsen van bestellingen bij onze fabrikanten
 • Facturatie
 • Opstellen van promoties, in overleg met fabrikanten
 • Organiseren van evenementen en fabrieksbezoeken
 • Opstellen van interne en externe communicatie
 • Opstellen en beheer van prijslijsten en technische commerciële documentatie
 • Ondersteunen van sales

 

Nathan in het kort

Wij zijn expert op het gebied van duurzaam verwarmen, koelen en warm-tapwaterbereiding. Dat is Nathan in een notendop. Van woonhuis en kantoorpand tot complete wijk: onze slimme oplossingen zijn overal toepasbaar.

 

Nathan groeit snel, kom jij bij ons team?

Wil jij, samen met zo’n 180 Nathan-collega’s, het verschil maken binnen de duurzame installatietechniek en een bijdrage leveren aan de energietransitie? Kom dan een van onze resultaatgerichte teams versterken! Nathan heeft zowel in Nederland als in België vestigingen en is marktleider op het gebied van duurzame klimaattechnologie. Je maakt deel uit van een club enthousiaste en gemotiveerde medewerkers in de techniek, ondersteuning en staf.

 

Zo werken we

Work hard, play hard. Zo kun je onze bedrijfscultuur het beste omschrijven. We zijn ondernemend, betrokken bij ons werk, lopen graag voorop in techniek en hebben hart voor de installatiebranche. Ook zijn we rechtdoorzee, dynamisch, informeel en zeer klantgericht. Daarnaast is het goed om te weten: bij Nathan krijg je alle ruimte om jezelf te ontwikkelen. We zijn een snel groeiend bedrijf waar jij mede vorm aan kunt geven: je krijgt veel vrijheid om jouw functie in te vullen.

 

Ga jij met ons de uitdaging aan?

Voldoe jij aan het profiel, aarzel dan niet en stuur ons je sollicitatie!
Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met de heer Stijn Keppens (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

 

 

Administratief Medewerker

 

Wil jij graag bijdragen aan een betere toekomst voor jezelf, maar ook voor een moderne samenleving?

 

Wij zijn op zoek naar een servicegerichte administratief medewerker die ons kantoor in België uitstekend weet te ondersteunen. Je bent wendbaar, denkt in oplossingen en neemt waar nodig initiatief. Als administratief medewerker ben je breed inzetbaar, zeer punctueel en nauwkeuring in de uitvoering van jouw werkzaamheden. Je past goed in onze dynamische, snelgroeiende organisatie met een open en informele cultuur.

 

Dit bieden wij:

 • Ruimte om jezelf te ontwikkelen
 • Je komt te werken in een snel groeiende organisatie waar duurzaamheid voorop staat
 • Werken in een ambitieus team, Ons België team bestaat uit 10 enthousiaste collega’s
 • Een marktconform salaris met groeimogelijkheden
 • Open en informele cultuur

 

Dit ben jij:

 • Je beschikt over MBO werk- en denkniveau
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Franse taal in woord en geschrift
 • Je bent minimaal 32 uur per week beschikbaar
 • Je hebt aantoonbaar affiniteit met administratief werk
 • Uitstekende beheersing van MS Office

 

Jouw taken:

 • Debiteurenbeheer
 • Het plaatsen van bestellingen bij onze fabrikanten
 • Facturatie
 • Opstellen van promoties, in overleg met fabrikanten
 • Organiseren van evenementen en fabrieksbezoeken
 • Opstellen van interne en externe communicatie
 • Opstellen en beheer van prijslijsten en technische commerciële documentatie
 • Ondersteunen van sales

 

Nathan in het kort

Wij zijn expert op het gebied van duurzaam verwarmen, koelen en warm-tapwaterbereiding. Dat is Nathan in een notendop. Van woonhuis en kantoorpand tot complete wijk: onze slimme oplossingen zijn overal toepasbaar.

 

Nathan groeit snel, kom jij bij ons team?

Wil jij, samen met zo’n 180 Nathan-collega’s, het verschil maken binnen de duurzame installatietechniek en een bijdrage leveren aan de energietransitie? Kom dan een van onze resultaatgerichte teams versterken! Nathan heeft zowel in Nederland als in België vestigingen en is marktleider op het gebied van duurzame klimaattechnologie. Je maakt deel uit van een club enthousiaste en gemotiveerde medewerkers in de techniek, ondersteuning en staf.

 

Zo werken we

Work hard, play hard. Zo kun je onze bedrijfscultuur het beste omschrijven. We zijn ondernemend, betrokken bij ons werk, lopen graag voorop in techniek en hebben hart voor de installatiebranche. Ook zijn we rechtdoorzee, dynamisch, informeel en zeer klantgericht. Daarnaast is het goed om te weten: bij Nathan krijg je alle ruimte om jezelf te ontwikkelen. We zijn een snel groeiend bedrijf waar jij mede vorm aan kunt geven: je krijgt veel vrijheid om jouw functie in te vullen.

 

Ga jij met ons de uitdaging aan?

Voldoe jij aan het profiel, aarzel dan niet en stuur ons je sollicitatie!
Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met de heer Stijn Keppens (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

 

 

Administratief Medewerker

 

Wil jij graag bijdragen aan een betere toekomst voor jezelf, maar ook voor een moderne samenleving?

 

Wij zijn op zoek naar een servicegerichte administratief medewerker die ons kantoor in België uitstekend weet te ondersteunen. Je bent wendbaar, denkt in oplossingen en neemt waar nodig initiatief. Als administratief medewerker ben je breed inzetbaar, zeer punctueel en nauwkeuring in de uitvoering van jouw werkzaamheden. Je past goed in onze dynamische, snelgroeiende organisatie met een open en informele cultuur.

 

Dit bieden wij:

 • Ruimte om jezelf te ontwikkelen
 • Je komt te werken in een snel groeiende organisatie waar duurzaamheid voorop staat
 • Werken in een ambitieus team, Ons België team bestaat uit 10 enthousiaste collega’s
 • Een marktconform salaris met groeimogelijkheden
 • Open en informele cultuur

 

Dit ben jij:

 • Je beschikt over bachelor werk- en denkniveau, of minstens gelijkwaardig door ervaring.
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Franse taal in woord en geschrift
 • Je bent minimaal 32 uur per week beschikbaar
 • Je hebt aantoonbaar affiniteit met administratief werk
 • Uitstekende beheersing van MS Office

 

Jouw taken:

 • Debiteurenbeheer
 • Het plaatsen van bestellingen bij onze fabrikanten
 • Facturatie
 • Opstellen van promoties, in overleg met fabrikanten
 • Organiseren van evenementen en fabrieksbezoeken
 • Opstellen van interne en externe communicatie
 • Opstellen en beheer van prijslijsten en technische commerciële documentatie
 • Ondersteunen van sales

 

Nathan in het kort

Wij zijn expert op het gebied van duurzaam verwarmen, koelen en warm-tapwaterbereiding. Dat is Nathan in een notendop. Van woonhuis en kantoorpand tot complete wijk: onze slimme oplossingen zijn overal toepasbaar.

 

Nathan groeit snel, kom jij bij ons team?

Wil jij, samen met zo’n 180 Nathan-collega’s, het verschil maken binnen de duurzame installatietechniek en een bijdrage leveren aan de energietransitie? Kom dan een van onze resultaatgerichte teams versterken! Nathan heeft zowel in Nederland als in België vestigingen en is marktleider op het gebied van duurzame klimaattechnologie. Je maakt deel uit van een club enthousiaste en gemotiveerde medewerkers in de techniek, ondersteuning en staf.

 

Zo werken we

Work hard, play hard. Zo kun je onze bedrijfscultuur het beste omschrijven. We zijn ondernemend, betrokken bij ons werk, lopen graag voorop in techniek en hebben hart voor de installatiebranche. Ook zijn we rechtdoorzee, dynamisch, informeel en zeer klantgericht. Daarnaast is het goed om te weten: bij Nathan krijg je alle ruimte om jezelf te ontwikkelen. We zijn een snel groeiend bedrijf waar jij mede vorm aan kunt geven: je krijgt veel vrijheid om jouw functie in te vullen.

 

Ga jij met ons de uitdaging aan?

Voldoe jij aan het profiel, aarzel dan niet en stuur ons je sollicitatie!
Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met de heer Stijn Keppens (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

 

 v

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Waar? zaventem
Bedrijf Nathan Systems ncv
Contact Stijn Keppens
Email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Telefoon +32476973104
Categorie Bediende

Korte vragenlijsten